• Ново
Sumn Industries Skiing Night Sky Зимски падини празнично сликарство, сив плови, врамена уметничка печатена wallидна уметност
zoom_in

Sumn Industries Skiing Night Sky Зимски падини празнично сликарство, сив плови, врамена уметничка печатена wallидна уметност

DEN 14400.00

Износ
check Во продавницата.

Подигнете го вашиот дом или канцеларија на следното ниво со Sulpell Industries врамени пловечки платно wallидна уметност. Нашето премиум рачно испрекинато платно е поставено безбедно во цврста рамка за лесна тежина. Јазот во стилот на музејот помеѓу завитканото платно и рамката на кутијата дава илузија на лебдечки уметнички дела. Димензии : 17 x 1,7 x 21 рамка, 16 x 1,5 x 20 платно уметност. Големините на лебдечката рамка вклучуваат стандард : 17 x 1,7 x 21 преголема : 25 x 1,7 x 31. wallидната уметност е подготвена за виси - не е потребна инсталација или хардвер. За лесно поставување на посно или слој уметнички дела на полица или против wallид . Нашата покачена 1,7 "дебела лебдечка рамка е совршен додаток на нашата wallидна уметност во стилот на платно. Ние користиме само мастила со највисок квалитет во куќата со водечки решенија за печатење во индустријата. Платното е платно Раката се протегаше над издржлива фондација на дрво, а потоа се монтираше во модерна рамка за кутии . Уметничките дела се однесуваат на : природа, на отворено, снег, личност, скијање, зима, зимски спорт. Дизајн од Ендру Торнтон.

Им се допаѓа и на купувачите..