• Ново
Cluple Industries Класични коктели мешани пијалоци кујнски бар знак графички графички уметнички сјај сиви лебдечки врамени платно печатење wallидна уметност, дизајн со бук?
zoom_in

Cluple Industries Класични коктели мешани пијалоци кујнски бар знак графички графички уметнички сјај сиви лебдечки врамени платно

DEN 1055.84

Износ
check Во продавницата.

Подигнете го вашиот дом или канцеларија на следното ниво со Sulpell Industries врамени лебдечки платно wallид декор. Нашето премиум рачно истегната платно е поставено безбедно во цврста рамка за лесна категорија. Јазот во стилот на музејот помеѓу завитканото платно и рамката за кутии дава илузија на лебдечки уметнички дела. Димензии : 16 x 1,5 x 20. wallидната уметност е подготвена да виси - не е потребна инсталација или хардвер. За лесно поставување на посно или слој уметнички дела на полица или против wallид . Нашата покачена рамка со дебела лебдечка рамка е совршен додаток на нашата wallидна уметност во стилот на платно. Ние користиме само мастила со највисок квалитет во куќата со водечки решенија за печатење во индустријата. Платното е платно Рака се протегаше над трајната фондација на дрво, а потоа се монтираше безбедно во модерна рамка за кутии . Уметничките дела се однесуваат на : коктели; табела; мешани пијалоци. Дизајн со букви и наредени.

Им се допаѓа и на купувачите..