• Ново
Stuple Industries White Blooms Flower Bouquet Classic Jar Script Graphic Art Black Framed Art Print Wall Art, Design со букви и наредени
zoom_in

Stuple Industries White Blooms Flower Bouquet Classic Jar Script Graphic Art Black Framed Art Print Wall Art, Design со букви

DEN 2.00

Износ
check Во продавницата.

Време е да ја поставите вашата соба со нашите свежи нови парчиња „врамени текстурирани wallидни уметности“. Можеби сте ги виделе нашите дрвени или платно производи, но нашите врамени производи сега се достапни во три примамливи стилови : црна, сива фарма и бела боја. Нашите текстурирани уметнички дела ќе додадат поголема длабочина и димензија на кој било простор. Секое парче е монтирано со рамка од жито од дрво од 1,5 инчи, абонија, која е подготвена да виси! Барате парче изјава? Имаме на располагање преголеми уметнички дела. Димензии : 16 x 1,5 x 20 врамени. Wallидната уметност е подготвена да виси - не е потребна инсталација или хардвер. За лесно поставување на посно или слој уметнички дела на полица или против wallид . Нашите отпечатоци од giclee се внимателно поставени на трајната поддршка на MDF, а потоа совршено завршени во рамка од дрва од дебелина од 1,5 инчи. Боите во рамки вклучуваат црна, сива фарма и бела . уметнички дела се однесуваат на : вазна; Тегла; Растенија; Роза; Цвеќе; Цвет; Цветен дизајн; Образец; Цветен букет; Цветниот аранжман; Зборови; Скрипта. Дизајн со букви и наредени.

Им се допаѓа и на купувачите..