• Ново
Cupleple Industries Life дава лимони задебелени агруми овошни гранични знаци графичка уметност металик злато што лебди врамени платно печатење wallидна уметност, дизајн од Даф
zoom_in

Cupleple Industries Life дава лимони задебелени агруми овошни гранични знаци графичка уметност металик злато што лебди врамени

DEN 0.67

Износ
check Во продавницата.

Подигнете го вашиот дом или канцеларија на следното ниво со Sulpell Industries врамени пловечки платно wallидна уметност. Нашето премиум рачно истегната платно е поставено безбедно во цврста рамка за лесна категорија. Јазот во стилот на музејот помеѓу завитканото платно и рамката за кутии дава илузија на лебдечки уметнички дела. Димензии : 31 x 1,7 x 25 рамка, 30 x 1,5 x 24 платно уметност. Wallидната уметност е подготвена да виси - не е потребна инсталација или хардвер. За лесно поставување на посно или слој уметнички дела на полица или против wallид . Нашата покачена 1,7 "дебела лебдечка рамка е совршен додаток на нашата wallидна уметност во стилот на платно. Ние користиме само мастила со највисок квалитет во куќата со водечки решенија за печатење во индустријата. Платното е платно Раката се протегаше над трајната фондација на дрво, а потоа безбедно поставена во модерна рамка за кутии . Уметничките дела се однесуваат на : лимони, цитрус, фраза, типографија. Дизајн од Дафне Полсели.

Им се допаѓа и на купувачите..