• Ново
DesignArt 'Retro Girl in Golder Art Deco Geometrics i' Современа врамена платно wallидна уметност печатење
zoom_in

DesignArt 'Retro Girl in Golder Art Deco Geometrics i' Современа врамена платно wallидна уметност печатење

DEN 7196.00

Износ
check Во продавницата.

"Оваа исклучителна ретро жени во геометријата на Златната уметност Деко Јас го врамени платно уметноста носи убавина во вашиот дом и канцеларија. Секоја наши печати за ликовна уметност Giclee платно се печати со употреба Печатените платно се отпечатат на висококвалитетно памучно платно. Секоја површина на уметнички дела е цврсто испружена во рамките на дрвена рамка од 1 инчи, заштитувајќи ја од свиткување . Исто како и во вистинска галерија, нашите уметнички дела се завиткани од галерија : Дизајните продолжуваат на Страна. Завршената уметност на платно е конечно инсталирана во рамка што лебди од дрво . Ние гарантираме безбедна испорака со прецизно пакување и завиткување на вашите уметнички дела во цврста кутија со аголна заштита . Кога ќе ја добиете вашата платно уметност, комплетот за виси е евидент е комплет за виси вклучено, така е подготвено веднаш да се обеси на wallидот . Карактеристики : . - Стил : Модерни и современи. Wallид. - Лесно е да се обеси "Ова печатење на платно е завиткано од галерија (дизајнот продолжува на страните), давајќи му вистинска уметничка галерија.

Им се допаѓа и на купувачите..