• Ново
Студените индустрии во скрипта форми апстрактни сини акценти форми сликање металик злато лебдечки врамени платно печатено wallид уметност, дизајн по Грејс Поп
zoom_in

Студените индустрии во скрипта форми апстрактни сини акценти форми сликање металик злато лебдечки врамени платно печатено wallид

DEN 3.00

Износ
check Во продавницата.

Подигнете го вашиот дом или канцеларија на следното ниво со Sulpell Home Décor врамени пловечки платно wallидни уметности. Нашето премиум рачно истегната платно е поставено безбедно во цврста рамка за лесна категорија. Јазот во стилот на музејот помеѓу завитканото платно и рамката за кутии дава илузија на лебдечки уметнички дела. Декорот „Ступел дома“ е во деловна активност повеќе од четириесет години, обезбедувајќи квалитетна wallидна уметност и декоративни додатоци на широк спектар на клиенти. Димензии : 17 x 1,7 x 21 рамка, 16 x 1,5 x 20 платно уметност. Wallидната уметност е подготвена да виси не е потребна инсталација или хардвер. За лесно поставување посно или слој уметнички дела на полица или против wallид. Уметничките дела се однесуваат на : апстрактна, модерна уметност, сина, форми. Дизајн по Грејс Поп.

Им се допаѓа и на купувачите..