• Ново
Кејт и Лорел Силви Ботаничка сплит Ферн Индиго и Ботаничка девојка Индиго, рамки на платното во wallидна уметност, поставена од Сара Беренсон, Сет Греј, Флорална аква?
zoom_in

Кејт и Лорел Силви Ботаничка сплит Ферн Индиго и Ботаничка девојка Индиго, рамки на платното во wallидна уметност, поставена

DEN 3.00

Износ
check Во продавницата.

Додадете меки тонови на природата во вашиот простор со овој прекрасен сет на ботаничка уметност. Рамка во САД во Ваунаке, Висконсин, овој уметнички сет на пловечки платно ќе биде задоволство да се погледне секој ден во вашата дневна соба, спална соба, расадник или која било просторија во домот. Овој уметнички принт исто така прави одличен подарок за родендени, празници или забави за затоплување на куќата. Печатено на платно завиткано од галерија и врамени со лесна рамка за полистирен, оваа wallидна уметност е лесна за прикажување на идот. Надворешните димензии се 18 инчи за 24 инчи за 1,6 инчи. Име на печатење : „Ботанички сплит папрат Индиго и ботаничка девојка Индиго“ Преодна платна wallидна уметност : Декоративна ботаничка уметност 2 парче поставено на врамено високо квалитетно платно завиткано од галерија. Надворешните димензии на дисплејот се 24 инчи за 18 инчи за 1,6 инчи. Материјали со висок квалитет : Печатено со UV-отпорни на мастила за детали за совршени слики и неверојатна длабочина на боја. Нашето премиум платно со висока напнатост се протега низ цврста површина за да се спротивстави на тресење. Премиум врамување : Нашата сопствена wallидна уметност има трајна модерна рамка што е направена со премија лесен полистирен и вклучува закачалки за лесно да висат на идот. Локално рачно врамени : Ние се гордееме со изработка и квалитет, така што нашата галерија завиткана платно е отпечатено и рачно вградено во Ваунаке, Висконсин, САД од домашни и увезени делови. Независен уметник дизајниран : Имиња за печатење „Ботанички сплит папрат Индиго и ботаничка девојка Индиго“ © 2022 Сара Беренсон. Проверете ја друга работа од овој уметник за да создадете ваш сопствен wallид на галеријата.

Им се допаѓа и на купувачите..