• Ново
DesignArt 'Апстрактна геометрија на месечината и сонцето во теракота I' модерно врамен платно wallидно уметности печатење
zoom_in

DesignArt 'Апстрактна геометрија на месечината и сонцето во теракота I' модерно врамен платно wallидно уметности печатење

DEN 1.33

Износ
check Во продавницата.

"Оваа исклучителна апстрактна геометрија на сонце и месечина во теракота I врамена платно уметност носи убавина во вашиот дом и канцеларија. Секоја наша ликовна уметност Giclee Canvas отпечатоци се печати со употреба на супериорно квалитетно мастило кое е отпорно на избледени бои . Нашата ликовна уметност giclee Печатените платно се отпечатат на висококвалитетно памучно платно. Секоја површина на уметнички дела е цврсто испружена во рамките на дрвена рамка од 1 инчи, заштитувајќи ја од свиткување . Исто како и во вистинска галерија, нашите уметнички дела се завиткани од галерија : Дизајните продолжуваат на Страна. Завршената уметност на платно е конечно инсталирана во рамка што лебди од дрво . Ние гарантираме безбедна испорака со прецизно пакување и завиткување на вашите уметнички дела во цврста кутија со аголна заштита . Кога ќе ја добиете вашата платно уметност, комплетот за виси е евидент е комплет за виси вклучено, така е подготвено веднаш да се обеси на wallидот . Карактеристики : . - Стил : модерен и современ. - Предмет : Апстракт,. - Лесно е да се обеси "Ова печатење на платно е завиткано од галерија (дизајнот продолжува на страните), давајќи му вистинска уметничка галерија.

Им се допаѓа и на купувачите..