• Ново
DesignArt 'Дуо на садови за цвеќиња куќа растенија во фармата куќа на Клејпоти, врамени платно за печатење на wallидови од платно
zoom_in

DesignArt 'Дуо на садови за цвеќиња куќа растенија во фармата куќа на Клејпоти, врамени платно за печатење на wallидови од платно

DEN 1.33

Износ
check Во продавницата.

"Ова извонредно дуо на кондензирани цвеќиња куќа растенија врамени платно уметност носи убавина во вашиот дом и канцеларија. Секоја од нашите ликовни уметнички отпечатоци од платно е отпечатено со употреба на супериорно квалитетно мастило кое е отпорно на избледени бои . Нашата ликовна уметност Giclee Canvas Prints отпечатоци се отпечатени на висококвалитетно памучно платно. Секоја површина на уметнички дела е цврсто испружена над рамка од дрво од 1 инч, заштитувајќи ја од свиткување . Исто како и во вистинска галерија, нашите уметнички дела се завиткани од галерија : дизајните продолжуваат на страните. Завршената уметност на платно е конечно инсталирана во рамка што лебди од дрво . ние гарантираме безбедна испорака со прецизно пакување и завиткување на вашите уметнички дела во цврста кутија со аголна заштита . Кога ќе ја добиете вашата уметност во платно, комплетот за висење е вклучен така Подготвено е веднаш да се обеси на wallидот . Карактеристики : . Да се ​​обеси "Ова печатење на платно е завиткано од галерија (дизајнот продолжува на страните), давајќи му вистинска уметничка галерија.

Им се допаѓа и на купувачите..