• Ново
Ступел Индустрии Крава Овци Свињи И Пилешко Штала Пупки Наредени Фарма Животни Врамена Ѕидна Уметност Од Викторија Борхес
zoom_in

Ступел Индустрии Крава Овци Свињи И Пилешко Штала Пупки Наредени Фарма Животни Врамена Ѕидна Уметност Од Викторија Борхес

DEN 671.84

Износ
check Во продавницата.

Прво дојде дрво, потоа дојде платно, а сега ја воведуваме Нашата " Врамена Ѕидна Уметност Со Текстура На Гикли. Започнуваме со литографија giclee монтирана на дрво и ја завршуваме со текстурирана завршница со мозочен удар со четка. Сепак, не застанавме тука додека го вклопувавме во рамка од зрно дрво од дрво со дебелина од 1,5 инчи за да додадеме длабочина и намалување. Спремен за бесење. Димензии : 11 х 1,5 х 14 Инчен рамка. Започнуваме со литографија giclee монтирана на дрво и ја завршуваме со текстурирана завршница со мозочен удар со четка. Сепак, не застанавме тука додека го вклопувавме во рамка од зрно дрво од дрво со дебелина од 1,5 инчи за да додадеме длабочина и намалување. Подготвен За Закачување-Не Е Потребна Инсталација или Хардвер. Дизајн На Уметникот Викторија Борхес.

Им се допаѓа и на купувачите..