• Ново
Sumn Industries нечистотија патека помеѓу бреза дрво шума шумска сцена фотографија сјајно сиво лебдечки врамен платно печатење wallидна уметност, дизајн од Стив Смит
zoom_in

Sumn Industries нечистотија патека помеѓу бреза дрво шума шумска сцена фотографија сјајно сиво лебдечки врамен платно печатење

DEN 1.00

Износ
check Во продавницата.

Подигнете го вашиот дом или канцеларија на следното ниво со Sulpell Industries врамени лебдечки платно wallид декор. Нашето премиум рачно истегната платно е поставено безбедно во цврста рамка за лесна категорија. Јазот во стилот на музејот помеѓу завитканото платно и рамката за кутии дава илузија на лебдечки уметнички дела. Димензии : 16 x 1,5 x 20. wallидната уметност е подготвена да виси - не е потребна инсталација или хардвер. За лесно поставување на посно или слој уметнички дела на полица или против wallид . Нашата покачена рамка со дебела лебдечка рамка е совршен додаток на нашата wallидна уметност во стилот на платно. Ние користиме само мастила со највисок квалитет во куќата со водечки решенија за печатење во индустријата. Платното е платно Раката се протегаше над трајната фондација на дрво, а потоа се постави безбедно во модерна рамка за кутии . Уметнички дела се однесуваат на : природа; земја; на отворено; дрво; растение; земја; вегетација; шума; шумска; сценографија. Дизајн од Стив Смит.

Им се допаѓа и на купувачите..