• Ново
Stuple Industries живописни чадори за сонце лето плажа брег сцена графичка уметност џет црна лебдечка врамена платно печатена wallидна уметност, дизајн од Марет Хенсик
zoom_in

Stuple Industries живописни чадори за сонце лето плажа брег сцена графичка уметност џет црна лебдечка врамена платно печатена

DEN 3.33

Износ
check Во продавницата.

Подигнете го вашиот дом или канцеларија на следното ниво со Sulpell Industries врамени пловечки платно wallидна уметност. Нашето премиум рачно истегната платно е поставено безбедно во цврста рамка за лесна категорија. Јазот во стилот на музејот помеѓу завитканото платно и рамката за кутии дава илузија на лебдечки уметнички дела. Димензии : 21 x 1,7 x 17 рамка, 20 x 1,5 x 16 платно уметност. Wallидната уметност е подготвена да виси - не е потребна инсталација или хардвер. За лесно поставување на посно или слој уметнички дела на полица или против wallид . Нашата покачена 1,7 "дебела лебдечка рамка е совршен додаток на нашата wallидна уметност во стилот на платно. Ние користиме само мастила со највисок квалитет во куќата со водечки решенија за печатење во индустријата. Платното е платно Рака се протегаше над трајната фондација на дрво, а потоа се монтираше безбедно во модерна рамка за кутии . уметнички дела се однесуваат на : на отворено; море; океан; вода; крајбрежје; одмор; плажа. Дизајн од Марет Хенсик.

Им се допаѓа и на купувачите..