• Ново
Дизајнарт Вечерен Риболов Во Близина На Традиционалната Ветерница Наутички И Крајбрежен Уметнички Принт
zoom_in

Дизајнарт Вечерен Риболов Во Близина На Традиционалната Ветерница Наутички И Крајбрежен Уметнички Принт

DEN 2.00

Износ
check Во продавницата.

Овој извонреден Вечерен Риболов Против Традиционалната ѕидна Уметност Во Рамка На Ветерница е отпечатен со користење на најквалитетно мастило отпорно на бледнее на платно. Нашите ликовни отпечатоци од платно гикли се отпечатени на висококвалитетно памучно платно. Секоја уметничка површина е цврсто испружена преку дрвена рамка од 1 инчи, заштитувајќи ја од свиткување. Исто како и во вистинска галерија, нашите уметнички дела се завиткани во галерија : дизајните продолжуваат на страните. Завршената платнена уметност конечно е инсталирана во дрвена рамка. Ние гарантираме безбедна испорака со прецизно пакување и завиткување на вашите уметнички дела во цврста кутија со аголна заштита. Кога ќе ја добиете Вашата Платнена Уметност, комплетот за виси е вклучен, па затоа е подготвен веднаш да висат на ѕидот. . Карактеристики : . - Стил : Наутички И Крајбрежни. - Предмет : Животни. - Боја : Портокалова. - Монтиран памучно платно со врвен квалитет. - Достапно во неколку бои на рамки. - Пристигнува со упатства и висечки комплет монтиран Памучно платно со Врвен квалитет. Достапно во неколку бои на рамки. Пристигнува со упатства и комплет за закачување.

Им се допаѓа и на купувачите..