• Ново
Тропски цвет на Artwall, Floater Rhamed Canvas поставено од ennенифер Пек
zoom_in

Тропски цвет на Artwall, Floater Rhamed Canvas поставено од ennенифер Пек

DEN 583.84

Износ
check Во продавницата.

Тропски цвет на Artwall, 2 парчиња плови платно платно поставено од ennенифер Пек прицврстува голи wallид со овој зачудувачки wallиден уметност. Покажете ги овие прекрасни ботанички уметнички дела во трпезаријата како шик фокусна точка. Закачете го овој украс на wallидна уметност во дневната област и додадете малку живописна перница за фрлање и килим со бела бушава. Наредете неколку снопови на никел, на елегантно стаклена маса за кафе, за да го комплиментираат декор на wallидот. Направени по нарачка. Локално извори материјал. Подготвени да висат.

Им се допаѓа и на купувачите..