• Ново
Sulpell Industries Fashion напред, дизајнер на тоалетна хартија, детална џет, црна врамена пловечка платно wallидна уметност, 16x20
zoom_in

Sulpell Industries Fashion напред, дизајнер на тоалетна хартија, детална џет, црна врамена пловечка платно wallидна уметност,

DEN 2723.52

Износ
check Во продавницата.

Подигнете го вашиот дом или канцеларија на следното ниво со Sulpell Industries врамени лебдечки платно wallид декор. Нашето премиум рачно истегната платно е поставено безбедно во цврста рамка за лесна категорија. Јазот во стилот на музејот помеѓу завитканото платно и рамката за кутии дава илузија на лебдечки уметнички дела. Димензии : 16 x 1,5 x 20. wallидната уметност е подготвена да виси - не е потребна инсталација или хардвер. За лесно поставување на посно или слој уметнички дела на полица или против wallид . Нашата покачена рамка со дебела лебдечка рамка е совршен додаток на нашата wallидна уметност во стилот на платно. Ние користиме само мастила со највисок квалитет во куќата со водечки решенија за печатење во индустријата. Платното е платно Рака се протегаше над издржлива фондација за дрво, а потоа се монтираше во модерна рамка за кутии . Уметнички дела идеални за секоја бања, просторија за перење или просторија за миење . Дизајн од Ziwei Li.

Им се допаѓа и на купувачите..