• Ново
DesignArt 'Апстрактни форми со ботанички минималистички лист II' модерна врамена платна wallидна уметност печатење
zoom_in

DesignArt 'Апстрактни форми со ботанички минималистички лист II' модерна врамена платна wallидна уметност печатење

DEN 575.84

Износ
check Во продавницата.

"Овој исклучителен ботанички минималистички лист со апстрактни форми II врамени платно уметност носи убавина во вашиот дом и канцеларија. Секоја наши печанти за ликовно платно на платно е отпечатено со употреба Отпечатоците се печатат на висококвалитетно памучно платно. Секоја површина на уметнички дела е цврсто испружена над рамка од дрво од 1 инч, заштитувајќи ја од свиткување . Исто како и во вистинска галерија, нашите уметнички дела се завиткани од галерија : Дизајните продолжуваат на страните . Завршената уметност на платно е конечно инсталирана во рамка што лебди од дрво . Ние гарантираме безбедна испорака со прецизно пакување и завиткување на вашите уметнички дела во цврста кутија со аголна заштита . Кога ќе ја добиете вашата уметност во платно, комплетот за висење е вклучен Значи, подготвено е веднаш да се обеси на wallидот . Карактеристики : . - Лесно е да се обеси "Ова печатење на платно е завиткано од галерија (дизајнот продолжува на страните), давајќи му вистинска уметничка галерија.

Им се допаѓа и на купувачите..