• Ново
Стабилизатор на спектарот
zoom_in

Стабилизатор на спектарот

DEN 2.33

Износ
check Во продавницата.

Овој фин производ ви дава дополнителен предност што ви треба со вашата рекреација на отворено. Направено од екстремно издржливи материјали, овој производ е направен да ги трае тестовите на времето, употребата и секојдневното абење и солза. Стабилизатор на спектарот : Од доверливото име на Charwd. Стандарден модул јаглерод. Лесна, но тврда. Внатрешно крајно капаче. Вклучува три тегови од 1 мл и три тегови од 1/3 мл.

Им се допаѓа и на купувачите..