• Ново
30 - Отворено К Стабилизатор 5 Земјен Пат Камо
zoom_in

30 - Отворено К Стабилизатор 5 Земјен Пат Камо

DEN 2878.40

Износ
check Во продавницата.

Стабилизаторот К3 има Прецизна Алуминиумска Конструкција направена од Легура 6061-Т6. Карактеристики вклучуваат Целосна Нерешено Контра Балансирање. Напредни Гумени Амортизери поставени во внатрешноста на к3 помагаат во спречување на шок од лак. 6оз Вкупна Тежина. Боја : Нечистотија Патот Камо. Прецизен Алуминиумски Дизајн. Екстремни Вибрации Амортизација. Целосно Нерешено Контра Рамнотежа.

Им се допаѓа и на купувачите..