• Ново
Црн Витез Стрелаштво Јаглероден Стабилизатор Бар Прачка Соединение Лак 8 Амортизер
zoom_in

Црн Витез Стрелаштво Јаглероден Стабилизатор Бар Прачка Соединение Лак 8 Амортизер

DEN 2.33

Износ
check Во продавницата.

Опис : *Сосема нов и висок квалитет*Изработен од висококвалитетен материјал, издржлив и практичен за употреба*Стабилизатор На Јаглероден Стабилизатор На Црн Витез Рамнотежа Лента За Шипки Сложен Лак 8" Амортизер*Применлив За сите видови вообичаени сложени лакови и стрели за да се намали ударот предизвикан од моменти на стрелаштво.*Компактна структура, мала тежина и добар ефект на амортизација на вибрации.* Изработен од јаглеродни влакна, тој е цврст и издржлив, давајќи ви супериорно чувство .*Стабилизатор на прачка од јаглеродни влакна, Универзалните фитинзи за завртки ќе одговараат на сите модерни кревачи,погоден за повеќе композитни лакови на макара*Лесен за инсталирање и употреба, може брзо да го отстрани и замени вашиот стабилизатор.*Гумениот прстен што апсорбира удари ги намалува вибрациите до раката за време на стрелаштвото и ја подобрува точноста на стрелаштвото*Мазна и рамна површина, со обрасци, цврста и издржлива, убава и згодна кул*Бесплатна комбинација на топка што апсорбира удари, апсорпција на удари, противтежа итн спецификација : *Материјал : Јаглеродна цевка Со Високи влакна+гумен прстен*Боја : Црна *Големина : 21*2,5 См*Тежина : околу 132,7 gпакетот вклучува : 1 x стрелаштво лак амортизерна белешка : 1. Вистинската боја на предметот може да биде малку поинаква од сликите прикажани на веб-страницата предизвикани од многу фактори како што се осветленоста на вашиот монитор и осветленоста на светлината.2. Ве молиме дозволете мало рачно отстапување на мерењето за податоците.Благодарам! Сосема нов и квалитетен. Удобен за употреба. Издржлив и практичен. Изработен од висококвалитетен материјал, издржлив и практичен за употреба. Вистинската боја на предметот може да биде малку поинаква од сликите прикажани на веб-страницата предизвикани од многу фактори како што се осветленоста на вашиот монитор и осветленоста на светлината. Ве молиме дозволете мало рачно отстапување на мерењето за податоците.

Им се допаѓа и на купувачите..