• Ново
Симс Вибрации Лабораторија С-Серпентина 4.5 Стабилизатор, Сина
zoom_in

Симс Вибрации Лабораторија С-Серпентина 4.5 Стабилизатор, Сина

DEN 0.33

Износ
check Во продавницата.

Уникатен стабилизатор за континуиран спирален дизајн независно ги изолира и амортизира вибрациите на ударот на рацете и го намалува вртежниот момент на лакот, поддржува помазно чувство и обезбедува потивко искуство со снимање, има интегрирана структура НА НАВКОМ која е водоотпорна, компактна и лесна. Симс Вибрации Лабораторија С-Серпентина 4.5" Стабилизатор, Сина : Континуиран спирален дизајн. Го намалува вртежниот момент на лакот. Целосно Водоотпорен.

Им се допаѓа и на купувачите..