• Ново
Прилагодлива елита за прилагодлива лента за пчели без предна QD
zoom_in

Прилагодлива елита за прилагодлива лента за пчели без предна QD

DEN 479.84

Износ
check Во продавницата.

Стандардната прилагодлива заграда за прилагодување на страничните ленти на Bee Stinger е достапен избор за стрелци кои сакаат да додадат странична лента во секое поставување на стрелаштво. Хоризонтално прилагодливо, работи и за стрелците RH/LH и компатибилни со повеќето дизајни за стабилизатор и брендови. Странична лента за пчела, прилагодлива елита без предна QD : 100 проценти изработен алуминиум, црна анодизирана. Тежина : 2,38 мл. Вклучен монтирање на завртката.

Им се допаѓа и на купувачите..