• Ново
Лимбсавер С-серпентина Стабилизатор Зелена 4. Во
zoom_in

Лимбсавер С-серпентина Стабилизатор Зелена 4. Во

DEN 3.33

Износ
check Во продавницата.

Уникатниот континуиран спирален дизајн самостојно ги изолира и амортизира вибрациите со зголемена брзина. Поддржува помазно чувство, го намалува скокот со лак и обезбедува потивко искуство со снимање. Компактниот дизајн е лесен и отпорен на временски услови за сите сезони. Должина : 4.5", Тежина : 4.73 мл.Карактеристики : Континуиран спирален дизајн;Изолира и амортизира вибрации;Компактен дизајн Симс Лабораторија За Вибрации С-Серпентина 4.5" Стабилизатор, Зелена : Континуиран спирален дизајн. Го намалува вртежниот момент на лакот. Целосно Водоотпорен.

Им се допаѓа и на купувачите..