• Ново
Стабилизатор на лајт на Axion Cloud Lite изгубен XD, 5 “
zoom_in

Стабилизатор на лајт на Axion Cloud Lite изгубен XD, 5 “

DEN 1.67

Износ
check Во продавницата.

Едноставно чудо во дизајнот со поголема разноврсност, овој стабилизатор има полесна рамка со ЦПУ во која има повеќекратни стабилизатори на Метјус. Тој нуди намалување на бучавата и вибрациите и вклучува железничка железница Picatinny (продадена одделно) што може да држи предмети како светла, ласери, биподи, камери или други додатоци. Стабилизатор на лајт на Axion Cloud Lite изгубен XD, 5 " : од доверливото име на Axion. CNC машинска рамка. Намалување на бучава и вибрации. Метјус хармоничен лајт стабилизатори. Прифаќа Axion Picatinny Rail (продадена одделно).

Им се допаѓа и на купувачите..