• Ново
Екстремитет на екстремитет на екстремитет на екстремитети на екстремитети на екстремитети на лакот на лакот Зелена #4723
zoom_in

Екстремитет на екстремитет на екстремитет на екстремитети на екстремитети на екстремитети на лакот на лакот Зелена 4723

DEN 1599.84

Износ
check Во продавницата.

Elmums Withver Twist Lox Сплит на соединение на екстремитети соединенија на лакот на лакот 4-пакет зелена #4723 Резултат на широк развој и тестирање, новите амортизери на екстремитетите на Twistlox значително го задушуваат бучавата и вибрациите при снимањето на вашиот соединение. Инсталирање е полесно од кога било! Едноставно лизгајте, пресврт и заклучете се за привлечно и безбедно вклопување. Тие можат да бидат инсталирани во две ориентации за широки или тесни празнини на екстремитетите и може да се позиционираат според претпочитањето на стрелецот, користејќи два или повеќе амортизери на Twistlox по екстремитет. Координат на мешавина, натпревар и боја. Драматично ги отсекува вибрациите на екстремитетите и бучавата за мазна, тивка снимка и лесна инсталација на повеќето стандардни и широко распространети лакови на сплит екстремитети со инсталирање во две различни ориентации на екстремитет на екстремитет на екстремитети на екстремитетот : од доверливо име на екстремитетот на екстремитетите . Може да се инсталира во 2 ориентации за широки или тесни празнини на екстремитетите. Едноставно лизгајте, извртувајте и заклучете се за привлечно и безбедно вклопување.

Им се допаѓа и на купувачите..