• Ново
Остроумен Челик Крајна Тежина Црн Оз
zoom_in

Остроумен Челик Крајна Тежина Црн Оз

DEN 165.28

Износ
check Во продавницата.

Челична крајна тежина за Остроумни стабилизатори 5/16?-24 конец.Карактеристики : челична крајна тежина;за Остроумни стабилизатори;5/16"-24 Конец Остроумен Челик Крајна Тежина, Црна : Од доверливото име На Итро. Челична крајна тежина. За Остроумен стабилизатори. 5/16 " -24 нишка.

Им се допаѓа и на купувачите..