• Ново
Pyle Universal Easy Touch Tilting Wallид за навалување - Се вклопува во буквално секоја телевизија 37 до 55 , вклучувајќи ја и најновата плазма, LED, LCD, 3D, паметни и други верзии на рамни п
zoom_in

Pyle Universal Easy Touch Tilting Wallид за навалување - Се вклопува во буквално секоја телевизија 37 до 55 , вклучувајќи ја

DEN 2.67

Износ
check Во продавницата.

Оваа универзална телевизиска монтажа одговара на буквално секоја ТВ 37 "до 55" "ТВ што се продава денес. Тоа ги вклучува најновите екрани со рамни панели, вклучувајќи, плазма, ЛЦД, 3Д и паметни телевизори. Исто така е опремено со универзален систем за заграда за да се обезбедат сите дупки да се усогласат и вашиот телевизор ќе биде поставен безбедно и безбедно. И системот за вградено ниво ќе ви помогне правилно да ја инсталирате единицата. Дајте си поголем простор за живеење и поставете го вашиот телевизор на wallидот или чувајте го на безбедно растојание од деца и миленичиња. Силната и издржлива конструкција ќе ви овозможи да ја обесувате каде и да сакате и да уживате во вашиот телевизор точно како што сакате. Прилагодувањата за навалување и израмнување ви помагаат да го постигнете совршен агол на гледање и најдобро од сè, можете да ја најдете вашата посакувана ТВ позиција со минимален напор благодарение на вградениот пролетен систем што обезбедува прилагодувања на светло-допир. Универзалното монтирање на wallидот има импресивен максимален капацитет на оптоварување, така што ќе се одржи на некои од најтешките телевизори, а тенкиот дизајн обезбедува минимално растојание помеѓу вашиот wallид и ТВ за чист изглед. Паметна/3Д/интерактивен ТВ wallид за монтирање на wallидови се вклопува во буквално секоја 37 "до 55 " Smart/3 D/интерактивна телевизија. Гас извира внатре, обезбедувајќи прилагодувања на течности, лесни допири. Изградени во ниво на системска оптоварување : 44-77 lbsvesa : 23.6 "x 15.7 " Растојание до wallидот : 2.4 "Димензија на производот : 30,8 " x 16.9 "x 2.4 " Се продаде како : единица Pyle Universal Easy Touch Tilting Wallиден монтажа - одговара на буквално секоја 37 "до 55" телевизор на ТВ 55 "ТВ на 55" ТВ ТВ вклучувајќи ги и најновите верзии на плазма, ЛЕР, ЛЦД, 3Д, паметни и други рамни панели.

Им се допаѓа и на купувачите..