• Ново
РОБУСТЕН СВР ШАСИЈА
zoom_in

РОБУСТЕН СВР ШАСИЈА

DEN 3.33

Износ
check Во продавницата.

Antec ATLAS W/O Psu Систем Кабинет - Кула - 8 x Залив - 3 x Вентилатор(и) Инсталиран - Atx Micro ATX Mini ITX Матична Плоча Поддржан - 30 lb - 3 x Вентилатор(и) Поддржан - 4 x Надворешен 5.25 " Bay-4 x Внатрешен 3.5" Bay-2 x USB (и) - 1 x Огнена Жица - 1 x Аудио НАДВОР МАЛА РОБУСНА SVR ШАСИЈА.

Им се допаѓа и на купувачите..