• Ново
Џемпер за буклен џемпер за време и време
zoom_in

Џемпер за буклен џемпер за време и време

DEN 1.00

Износ
check Во продавницата.

Времето и женскиот џемпер за букли со врат од вратот е совршен бучен џемпер за есен и зима. Залутениот кабелски плетен текстура го прави овој џемпер да се истакнува! Суптилниот асиметричен полите и страничниот отвор дава малку дополнителен стил и уникатност на овој мора да го има основното. Овој џемпер со врат ќе оди добро со вашиот омилен пар фармерки или хеланки! Женски џемпер со буклен џемпер.

Им се допаѓа и на купувачите..