• Ново
Диви Деца Изолирани Еднократно Ручек Торба
zoom_in

Диви Деца Изолирани Еднократно Ручек Торба

DEN 207.68

Износ
check Во продавницата.

Кажете "збогум" на оние денови од кафеава хартиена кеса и" здраво " на поеколошки пристап кон ручекот. Намалете го отпадот и заштедете пари со нашата торба за ручек за повеќекратна употреба! Големина точно за момчиња и девојчиња, Сината Торба За Ручек Во Градината Со Пеперутка Дивкин има димензии 10 х 8,5 х 5 инчи. Нашата торба за ручек има затворање на допир, цврста рачка за носење и се одликува со внатрешност НА ПЕВА - за лесно чистење. Оваа торба за ручек ќе трае долго, но ќе откриете дека со сите забавни опции за боја и дезен на Вајлдкин ќе нарачувате секогаш кога сте расположени за нов изглед. Изолирани, пева храна безбедно внатрешни работи. Пвц-слободен, бпа-слободен и фталат-бесплатно. Преклопува рамно за лесно складирање. Затворање на кука и јамка. Лесно за чистење. Координира со други диви Опрема. Лиценца Маслиново Деца.

Им се допаѓа и на купувачите..