• Ново
кискик Куче Џемпер Пресврт Ткаат Еластични Манжетни Меки Удобни Две нозе Миленичиња Куче Џемпер Облека За Отворено
zoom_in

кискик Куче Џемпер Пресврт Ткаат Еластични Манжетни Меки Удобни Две нозе Миленичиња Куче Џемпер Облека За Отворено

DEN 2.67

Износ
check Во продавницата.

Опис : џемпер за миленичиња со везена ткаенина од мечка и плетење со пресврт, овој џемпер за миленичиња е симпатичен и добро изработен. И има растеглива јака и манжетни, лабави и тесни, така што миленичињата се удобни за носење.Со дизајнот на две нозе и пуловер, оваа облека за миленичиња лесно се облекува и соблекува. Исто така, може да обезбеди топлина за вашето домашно милениче во сезоната fall и зима и е погодно за секојдневниот живот, излегување, одење, активности на отворено, etc.It изработен е од материјал од предиво.Постојат 6 големини од кои можете да изберете.Облеката за миленичиња е погодна за кучиња, мачки и други миленичиња.Име на предметот : Облека За Миленичиња Материјал : Предиво Карактеристики : Меки, Удобни, Еластични Манжетни, Пресврт Ткаат Детали : XS, Градите : 30cm/11.81", Должина На Грбот : 20cm/7.87 " (Прибл.) С, Градите : 35см/13,78", Должина На Грбот : 25см/9,84 " (Прибл.) М, Градите : 40см/15,75", Должина На Грбот : 30см/11,81 " (Прибл.) Л, Градите : 45см/17.72", Должина На Грбот : 35см/13.78 " (Прибл.) XL, Градите : 50cm/19.69", Должина На Грбот : 40cm/15.75 " (Прибл.) XXL, Градите : 55cm/21.65", Должина На Грбот : 45cm/17.72 " (Прибл.) Забелешки : ве Молиме погледнете ја нашата табела со големини и изберете ја вистинската големина.Поради разликата во поставувањето на светлината и екранот, бојата на предметот може да биде малку поинаква од сликите.Пакетот Вклучува : 1 х Облека за Миленичиња џемпер за миленичиња со везена ткаенина од мечка и плетење со пресврт, овој џемпер за миленичиња е симпатичен и добро изработен. И има растеглива јака и манжетни, лабави и тесни, така што миленичињата се удобни за носење. Со дизајнот на две нозе и пуловер, оваа облека за миленичиња лесно се облекува и соблекува. Исто така, може да обезбеди топлина за вашето домашно милениче во сезоната fall и зима и е погодно за секојдневниот живот, излегување, одење, активности на отворено итн. Изграден е од материјал од предиво. Постојат 6 големини од кои можете да изберете. Облеката за миленичиња е погодна за кучиња, мачки и други миленичиња.

Им се допаѓа и на купувачите..