• Ново
Луг машка дрифтер, челична пети Оксфорд, чизми од Оксфорд
zoom_in

Луг машка дрифтер, челична пети Оксфорд, чизми од Оксфорд

DEN 0.67

Износ
check Во продавницата.

Машкиот Дрифтер Ло Широк е ажурирање на класичниот и безвременски Дрифтер Lugz. Со својата солидна привлечност, овој обичен и издржлив челичен пети Оксфорд е отпорен на вода и отпорен на лизгање, а јачината на безбедносната челична пети и заштитата од електрични опасности на отворени кола до 600 волти (во суви услови) стои до која било работа Предизвиците може да дојдат на вашиот пат. Флексастридна меморија за пена. ASTM F1677-05 отпорна на лизгање на гума од надворешната страна. ASTM F2412-11 Електрична опасност. До 600 волти за стандардна опасност од електрична енергија.

Им се допаѓа и на купувачите..