• Ново
Каратно Тркалезно Сечење Кафеав И Бел Природен Дијамантски Филигрански Срцев Прстен 10к Цврсто Жолто Злато-Големина На Прстен-8,5
zoom_in

Каратно Тркалезно Сечење Кафеав И Бел Природен Дијамантски Филигрански Срцев Прстен 10к Цврсто Жолто Злато-Големина На Прстен-8,5

DEN 4704.00

Износ
check Во продавницата.

Накитот има моќ да биде оваа мала работа што може Да направи Да се чувствувате Уникатно, ќе Ви се допадне Овој Прекрасен 1/4 Каратен Кружен Круг Кафеав И Бел Природен Дијамантски Филигрански Срцев Прстен 10К Цврсто Жолто Злато (0,25 Cttw) .Апсолутно одличен подарок за да ја изразите вашата љубов кон вашата мајка, девојка, свршеница, сопруга, валентин,семејство или само пријател, итн. Одлични подароци На Денот На Мајката, свадбата, денот на Годишнината, Денот на Вљубените или Божиќ Додава Допир На Убавина Инспирирана Од Природата На Вашиот Изглед Филигранскиот Срцев Прстен ВО 10к Цврсто Жолто Злато Прави Извонреден Додаток На Вашата Колекција Со Кафеав И Бел Природен Дијамант Од 0,25 Карати. Кружен Кафеав И Бел Природен Дијамант Со Јасност На I2-I3 Со Тип На Поставување На Наклон Вкупна Тежина На Карат : 0,25 Карат (Ctw). Ние правиме сопствени димензии (Половина големина, исто така,) според вашите потреби. Ако Големината На Прстенот не се споменува во списокот, Ве Молиме Испратете Ни Е-Пошта со вашата големина откако ќе ја поставите нарачката. Изразете ги вашите вистински чувства и намери со овој прекрасен веренички прстен! Најдобри свадбени веренички прстени, најдобри прстени За ветување за неа, Убав јубилеен прстен, Прекрасни подароци За Роденден, Матурска, коктел или Секојдневно Носење. Забелешка : Поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да не ја одразува вистинската боја на предметот. Ние гарантираме дека стилот е ист како.

Им се допаѓа и на купувачите..