• Ново
Graphенски принцеза принцеза со кратки ракави
zoom_in

Graphенски принцеза принцеза со кратки ракави

DEN 392.00

Износ
check Во продавницата.

Принцезите галоре на оваа симпатична и обична графичка мета. Од Ариел до Бел, можете да ги носите сите ваши омилени кога ќе се лизнете на оваа мека и удобна мета. Носете го соло со шорцеви на еден сончев ден или поставете го со фланел во еден ладен ден. Материјал : 65% полиестер/35% рајон. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина M. Fit : Опуштено. Деколте : екипаж. Затворање : стил на пуловер. Ракави : Кратко. Ockебови : Ништо. Карактеристики : графички однапред; криви, мало високо-ниско полите. © Дизни, сите права се задржани. Графички мета за принцезата Дизни за јуниори.

Им се допаѓа и на купувачите..