• Ново
Маица за време на време и време на време на време на женски породилно
zoom_in

Маица за време на време и време на време на време на женски породилно

DEN 3.33

Износ
check Во продавницата.

Оваа супер мека породилна маица со врат од време и TRU е задолжително основно мета за гардероба за бременост. Страничното руширање ја опфаќа вашата промена на фигурата, со неутрални бои за лесно да се совпаѓаат со вашите омилени фармерки или хеланки. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 5'10 ", половината : 26", биста : 33 ", колкови : 36". Моделот носи големина S. опуштено вклопување. V-neckline; Стајлинг на пуловер. Разгалени страни. 92% полиестер/8% спандекс. Машина за перење. Увезени. Маица за мајчинство V-вратот за жени од време и Tru.

Им се допаѓа и на купувачите..