• Ново
Време и Тру женски плетен комбинезон
zoom_in

Време и Тру женски плетен комбинезон

DEN 2.67

Износ
check Во продавницата.

Во потрага по модерен и разноврсен уфит оваа сезона. Добро, не гледај повеќе! Овој пат и TRU -комбинацијата ќе бидат одличен додаток на вашата гардероба. Azzез го доживеа со некои кул додатоци за шик изглед или облечете го со омилените станови. Како и да е, тоа ќе ве ажурира со најновите трендови, додека сè уште ве одржува пријатно! Пар со вашата омилена сандала или клин за да го завршите вашиот совршен изглед! Време и Тру женски скок : Мерења на модели : Висина 5'9,5 ", биста 34" б, половината 25 ", колкови 35". Моделот носи деколте со големина S. v. Дизајн без ракави. Еластична половината. Детали за само -вратоврска. Мека плетена измислица. 95% полиестер, 5% спандекс. Машинско миење ладно одделно или со слични бои, нежен циклус, само белило што не е хлор кога е потребно, да се спушти суво ниско, ладно железо доколку е потребно. Увезени.

Им се допаѓа и на купувачите..