• Ново
Cендал + Кајли женска помлада кошула Тери Кабана
zoom_in

Cендал + Кајли женска помлада кошула Тери Кабана

DEN 256.00

Износ
check Во продавницата.

Спакувајте ги торбите и главата за плажа или езерото или каде било да се опуштите со кул кошулата на Тери Кабана на Кендал + Кајли. Забавно е да се спарите со шорцевите што одговараат или вашите омилени фармерки! Приближно. Мерења на моделот : Висина : 5’10 “, половината : 26”, биста : 33 ”, колкови : 36”. Моделот носи големина M. Опуштено вклопување. Јака од изрез; Затворање на копчињата. Ракави со должина на лактот. Лев џеб на градите. 80% памук/20% полиестер. Машина за перење. Увезени. Тери Кабана кошула за јуниор од Кендал + Кајли.

Им се допаѓа и на купувачите..