• Ново
Женски Национални Паркови Графичка Колекција На Маици
zoom_in

Женски Национални Паркови Графичка Колекција На Маици

DEN 255.20

Износ
check Во продавницата.

Јелоустоун До Јосемит. Глечер До Голден гејт. Акадија До Еверглејдс. За да помогне во зачувувањето и заштитата на нашите паркови за идните генерации, Ханесбрендс соработуваше со Фондацијата Национален Парк, официјалната добротворна организација На националните паркови На Америка, за поддршка на најскапоцените места во Америка. Преку графичката колекција На Национални Паркови, Ханес е горд што ја поддржува мисијата на Фондацијата Национален Парк. Супер-меката три-мешавина ткаенина се чувствува одлично покрај вашата кожа. Трендовски, шарени отпечатоци ви дозволуваат да ја изразите вашата личност. Ознака-бесплатно; нема гребење етикета.

Им се допаѓа и на купувачите..