• Ново
Жени 4. оз. Мек Стил Помлади Одговара Маица Пакет
zoom_in

Жени 4. оз. Мек Стил Помлади Одговара Маица Пакет

DEN 2.33

Износ
check Во продавницата.

100% претходно испукан памук; зашиени ракави со двојна игла и долниот раб; залепен врат и раменици; Античка Цреша Црвена, Античка Хеликонија, Антички Сафир и Спортско Сиво се 90/10; плетена јака од ребра; странично; Гилдан Жени 4,5 мл. Мек Стил Помлади Одговара Маица 3 Пакет.

Им се допаѓа и на купувачите..