• Ново
4. оз. Мек Стил Помлади Се Вклопуваат Со Долги Ракави Маица Пакет
zoom_in

4. оз. Мек Стил Помлади Се Вклопуваат Со Долги Ракави Маица Пакет

DEN 367.84

Износ
check Во продавницата.

100% претходно испукан памук; беспрекорна зашиена јака со двојна игла; залепен врат и раменици; ракави зашиени со двојна игла и долниот раб; Спортското Сиво е 90% памук, 10% полиестер; женска плетена јака за ребра; странична конструкција со стилски заострен крој; обложени ракави; Гилдан 4,5 мл. Мек Стил Помлади Одговара На Долги Ракави Маица 5 Пакет.

Им се допаѓа и на купувачите..