• Ново
Без граници на маглата на долги ракави на јуниори на јуниори
zoom_in

Без граници на маглата на долги ракави на јуниори на јуниори

DEN 160.00

Износ
check Во продавницата.

Кога температурите се спуштаат, остануваат топло и стилски со оваа кошула со долги ракави за долги ракави на јуниорите. Направено е од мека ткаенина за истегнување за одлично закрепнување и удобност и има исмејувачки врат за да го задржите вратот топол. Исмејувачки врат. Долги ракави. Директно полите. Детали со ребра. Плеска ткаенина Jerseyерси. 95% полиестер, 5% спандекс. Машинско миење ладно со слични бои, само не-хлорно белило ако е потребно, суво суво ниско, ниско железо доколку е потребно. Направено во Виетнам.

Им се допаѓа и на купувачите..