• Ново
Среќни Шарм Јуниори Виножито Краток Ракав Маица
zoom_in

Среќни Шарм Јуниори Виножито Краток Ракав Маица

DEN 192.00

Износ
check Во продавницата.

Само твојата среќа! Оваа живописна Среќна Маица Со Виножито сигурно ќе додаде малку сонце во вашата секојдневна постава. Изработена во мека памучна мешавина, оваа маичка се чувствува добро колку што изгледа завршена со живописен графички принт напред. Спарете го со вашите омилени слаби фармерки и кардиган за да ги освоите секојдневните денови. Материјал : 60% Памук/40% Полиестер. Грижа : машина за перење. Земја На Потекло : Увезени. Големина : Моделот е 5'10 и носи големина С. Фит : Опуштено. Деколте : вратот На Екипажот. Затворање : стил на Пуловер. Ракави : Кратки ракави. Џебови : Никој. Карактеристики : Графичко печатење напред. Администрација Генерал Милс. Сите Права Се Задржани. Среќен Шарм Графичка Маица за Јуниори.

Им се допаѓа и на купувачите..