• Ново
Војна На Ѕвездите на јуниор: Книгата На Боба Фет Банта Возење Боба Графички Мета Бел Медиум
zoom_in

Војна На Ѕвездите на јуниор: Книгата На Боба Фет Банта Возење Боба Графички Мета Бел Медиум

DEN 3.33

Износ
check Во продавницата.

Подгответе се за нова авантура додека се придружувате на најдобриот ловец На награди Во галаксијата Боба Фет и платеникот Фенек Шанд додека се борат за џаба старата територија на Хат во новата серија Дизни+ Книгата На Боба фет! Ова ѕвездено официјално лиценцирано Возење Со Банта На Јуниорите боба ти го прикажува Боба фет како вози Банта за да го пронајде Синдикатот Пајк во Мос Ајсли, додека тој поминува покрај некои Шлемови На Стормтрупер на пајкс. Графичка Маичка на кул нови Јуниори од Војна На Ѕвездите : Книгата На Боба фет!. Боба фет вози Банта низ пустината. Тв Карактер Мета. Маичка Со Кратки Ракави на Екипажот на јуниори, совршена за лежење и многу повеќе!. Официјално Лиценциран И Дизајниран Од Уметник Во Сад.

Им се допаѓа и на купувачите..