• Ново
Без граници со долги ракави на јуниорите Раглан маица, 2-пакет
zoom_in

Без граници со долги ракави на јуниорите Раглан маица, 2-пакет

DEN 178.56

Износ
check Во продавницата.

Двојно зголемете го пријатниот стил со овластен главен дел од без граници. Оваа 2-пакет маици со долги ракави Раглан се дизајнирани со меко чувство на рака, обезбедувајќи целодневно удобност без разлика дали е слоевит или носено самостојно. Исклучиво на. Материјал : 95% рајон/5% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Сет вклучува : две маици. Големина : Моделот е 5'10 "и носи големина M. Fit : Опуштено. Деколте : вратот на лажичката. Затворање : Стил на пуловер. Ракави : Долги ракави на Раглан. Џебови : Ниту. 2-пакет од без граници.

Им се допаѓа и на купувачите..