• Ново
Цветна Маица На Јуниорите
zoom_in

Цветна Маица На Јуниорите

DEN 388.16

Износ
check Во продавницата.

Оваа Супер слатка Маица НА МТВ го содржи вашето омилено лого на музичката мрежа со симпатичен цветен принт за дополнително печатење. Лесната, мека памучна мешавина ви помага да останете удобни во текот на денот. Стил со вашиот омилен пар фармерки и патики за да го комплетирате овој кул и секојдневен изглед. Материјал : 60% Памук/40% Полиестер. Грижа : машина за перење. Земја На Потекло : Увезени. Големина : Моделот е 5'10" и носи големина С. Деколте : Екипажот. Затворање : стил На Пуловер. Ракави : Кратки ракави. Џебови : Никој. Карактеристики : Графичко печатење напред; печатени детали на манжетни. - Виаком, Сите Права Се Задржани. Мтв Графичка Маица За Жени.

Им се допаѓа и на купувачите..