• Ново
Без граници маица на јуниори со кратки ракави
zoom_in

Без граници маица на јуниори со кратки ракави

DEN 3.33

Износ
check Во продавницата.

Тоа е време! Ниту една маица со кратки ракави на границите не е тој основен стил од кој никогаш не можете да имате доволно. Поставете го со кошула со долги ракави за пријатна изглед или облечете ја соло со фармерки или шорцеви за без напор, обичен изглед. Исклучиво на. Материјал : 60% памук/40% рециклиран полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5'10 "и носи големина M. Fit : Полу-вклопување. Дефект : вратот на лажичката. Затворање : Стајлинг на пулвер. Ракави : кратки. Џебови : Ниту. Маица со кратки ракави на јуниори од без граници.

Им се допаѓа и на купувачите..