• Ново
Маица на Гарфилд Јуниор
zoom_in

Маица на Гарфилд Јуниор

DEN 287.84

Износ
check Во продавницата.

Омраза понеделник, loveубовни графички маички. Преработете ја вашата обична ротација со оваа забава Гарфилд. Само додадете ги омилените фармерки и патики и имате веднаш кул облека. Моделот е 5’10 ”и носи големина M. опуштено вклопување. Вратот на екипажот. Графички принт од предната страна. © Виаком. Сите права се задржани. 60% памук/40% полиестер. Машина за перење. Увезени. Гарфилд маица за јуниори.

Им се допаѓа и на купувачите..