• Ново
Долна облека за момчиња од Марио КАРТ, големини на боксери - 10
zoom_in

Долна облека за момчиња од Марио КАРТ, големини на боксери - 10

DEN 1.00

Износ
check Во продавницата.

Mario Chart 6 пакет боксерски брифинзи Red Blue официјално брендирана облека од Марио Карт; удобно истегнување; Контраст еластична лента за половината; Влажување на влага; останува на место; големини 4-10; 92% полиестер, 8% спандекс мрежа.

Им се допаѓа и на купувачите..