• Ново
DesignArt во кварц традиционален wallиден часовник
zoom_in

DesignArt во кварц традиционален wallиден часовник

DEN 351.84

Износ
check Во продавницата.

Прекрасен додаток на кој било дом или канцеларија, овој традиционален часовник на wallидот е направен на 100% цврст алуминиум. Има многу рефлексивна сјајна завршница создавајќи елегантен модерен изглед. Оваа морнарица сина ботаничка шема wallиден часовник пристигнува целосно подготвен да виси на идот. Едноставно вметнете ја батеријата „АА“ вклучена со вашата нарачка. Достапно во неколку големина, овој модерен преголем часовник го прави фокусна точка на секоја просторија. Ultra Gloss Conitage обезбедува боите да бидат екстра живописни со светлосен рефлексија . 1мм метал од алуминиумска оценка . 1-инчен рамка за монтирање дава илузија на уметнички дела што лебдат на wallидот. Директно во сјајно алуминиумски панел, произведувајќи зачудувачки и привлечен принт во сјајната завршница на металот . Карактеристики : Изгледа подобро од која било фото -хартија. Лесно за чистење со микрофибер крпа . батерија „аа“ вклучена со вашата нарачка . Лесно е да се обеси . видете ги опциите паѓаат за достапните големини.

Им се допаѓа и на купувачите..