• Ново
Куче Куќа Колекција Пекинезе Црвено Бело Јадење Сушење Мат
zoom_in

Куче Куќа Колекција Пекинезе Црвено Бело Јадење Сушење Мат

DEN 207.84

Износ
check Во продавницата.

Уморни од поставување садови на стара крпа? Па, не грижете се повеќе кога ќе ги ставите очите на оваа украсна подлога за садови! Мери и има полиестерско лице што апсорбира вода, влошка од полиуретанска пена, облога од полиестерска мрежа и завршна обработка на обврзувачки раб. Додадете допир на талент и функционалност во кујната со нарачување на вашата денес! Додадете допир на талент и функционалност во кујната.

Им се допаѓа и на купувачите..