• Ново
Уникатни поволни цени мама природна свила перници бел крал
zoom_in

Уникатни поволни цени мама природна свила перници бел крал

DEN 1.00

Износ
check Во продавницата.

Ултра меки и мазни, уникатни поволни цени од свилени перници се изработени од 100% природна свила од црница од двете страни, се карактеризираат со 19 мајки, дизајн на затворање на пликови. Обновите на свилената перница се пријателски за кожата и се чувствуваат кул во лето и топло во зима. Случаите со свилени перници ги намалуваат ознаките за спиење и брчките, исто така, ги заштитуваат сите типови на коса од триење, кршење, фриз и глава за кревет. Упатства за перење : Времето на впивање треба да биде помалку од 3 минути, нежно миење на рацете во ладна вода или суво чисто. Измијте одделно од други предмети за да избегнете мешање во боја. Не бели, не се ракувај; Воздухот сув, пеглајте ја задната страна само со ниска температура. Ве молиме, проверете дали перниците ја вклопуваат големината на вашата перница пред купувањето и оставете мала разлика во бојата, како резултат на варијациите на резолуцијата на мониторот и осветленоста на светлината во студиото. Единствени поволни цени 2-пакет 19 мама 100% природни свилени перници 19 мајки природни свилени перници. Достапна големина : Стандард (20 "x 26"), кралица (20 "x 30"), крал (20 "x 36"). Затворање на пликови. Ултра мазна и удобна текстура. Вклучува само сет од 2 случаи на перница, перницата не е вклучена.

Им се допаѓа и на купувачите..